Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top

Żaluzje

ŻALUZJE 16, 25 MM

Żaluzje poziome produkowane w naszej firmie stanowią dobrą izolację termiczną. Chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem w słoneczne dni oraz nadmierną stratą ciepła w zimie. Dzięki możliwości ustawienia położenia listewek żaluzje poziome regulują oświetlenie pomieszczenia. Duży wybór kolorów umożliwia dopasowanie żaluzji do każdego wystroju wnętrza. Dostępne w dwóch szerokościach taśmy 16 i 25 mm, w wersji:
- międzyszybowej (a)
- nawierzchniowej z zaczepami dolnej rynny (b)
- nawierzchniowej z prowadzeniem bocznym na linkach. (c)

Żaluzje 16mm wykonujemy również na specjalnej waskiej rynience. Istnieje możliwość montażu do różnego typu okien ( PCV, aluminium, drewno), oraz na specjalnych zaczepach bez wiercenia otworów w oknie.

Nowość !

Do montażu we wnęce przyszybowej okna polecamy nowy system żaluzji z osłoniętą rynienką górną. Do głównych zalet nowego systemu zaliczyć można:

    Nową delikatną osłonę zintegrowaną z górną rynienką idealnie harmonizującą z ramą okienną.
    Niewidzialny system montażu do różnego typu okien, który nie uszkadza profilu okna.
    W jednym mechanizmie sterowanie oraz podnoszenie żaluzji za pomocą łańcuszka kulkowego usytuowanego poza światłem szyby.
    Bardzo łatwy montaż do różnego typu okien (PCV,AL.,Drewno).

ŻALUZJE DREWNIANE

Wykonane na wymiar z naturalnego drewna
o nazwie BASSWOOD z listewek o wymiarach
27 mm x 3 mm, w pięciu podstawowych kolorach drewna, w wersji:
- nawierzchniowej z zaczepami dolnymi
- nawierzchniowej z prowadzeniem bocznym na linkach.
Dają poczucie estetyki i komfortu.