Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top

Rolety

ROLETY MATERIAŁOWE NAŚCIENNE

Wykonane na wymiar, w szerokiej gamie kolorystycznej.
Rolety materiałowe występują w dwóch wersjach:

  •         łańcuszkowej
  •         sprężynowej

Wzory tkanin z naszej kolekcji doskonale komponują się z każdym wnętrzem zaczynając od sali szpitalnej, czytelni, muzeum, kończąc na pomieszczeniach mieszkalnych. W kolekcji dostępne są tkaniny: jednobarwne, zaciemniające, wzorzyste, niepalne.
Rozwiązania techniczne zastosowane w roletach umożliwiają montaż w oknach: uchylnych, dachowych, skośnych. Mogą być sterowane elektrycznie.

 

ROLETY MATERIAŁOWE W KASECIE DO OKIEN PCV

Roleta jest trwale zamontowana na listwie mocującej szybę co nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu okna. Boczne prowadnice uniemożliwiają bujanie się tkaniny podczas otwierania czy zamykania okna, oraz zapobiegają przedostaniu się światła na zewnątrz.
Łańcuszek kulkowy umożliwia ustawienie rolety w żądanej pozycji.
Poprzez trwałe połączenie z oknem roleta zapobiega stratom energii. W lecie zapobiega nagrzaniu pomieszczeń, w zimie utrudnia wydostanie się ciepła.


ROLETY ZEWNĘTRZNE

To doskonały wybór w każdej sytuacji. Doskonale nadają się do starego jak i nowego budownictwa, biura, zakładu produkcyjnego i obiektu zabytkowego. Dzięki bogatej kolorystyce rolety zewnętrzne ożywią elewacje każdego budynku czyniąc ją bardziej atrakcyjną i charakterystyczną.

 

BEZPIECZEŃSTWO I DYSKRECJA

Przy wyborze odpowiedniego profilu są skutecznym zabezpieczeniem antywłamaniowym. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania wszelkiego rodzaju rygli, zamków, zasuwek, wieszaków blokujących.


OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII, IZOLACJA TERMICZNA I AKUSTYCZNA

Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem rolety i oknem chroni przed stratą ciepła w zimie i nagrzaniem pomieszczenia w lecie. Hałas na zewnątrz jest tłumiony.


OCHRONA PRZED CZYNNIKAMI ATMOSFERYCZNYMI

Rolety skutecznie chronią przed wiatrem, gradem, zacinającym deszczem, silnym słońcem.


WYSOKI KOMFORT OBSŁUGI

Różnorodność rozwiązań sprawia, że obsługa rolet jest bardzo prosta. Rura nawojowa rolety może być napędzana ręcznie lub automatycznie za pomocą różnego rodzaju silników.