Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top

Moskitiery

m1Wykonane "na miarę" moskitiery - to jedyny nieszkodliwy dla środowiska w niemal 100 % skuteczny środek zabezpieczający wnętrza naszych domów przed uciążliwymi owadami.

Ramki stałe

Ramki wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium malowanego w kolorze białym i brązowym, a siatka z bardzo cienkich włókien szklanych, powlekanych pcv. Siatki nasze montowane są do ram okiennych za pomocą specjalnych sprężystych zaczepów bez wiercenia otworów w profilu okna.

    
Moskitiery drzwiowem2

Do zabezpieczenia otworów drzwiowych polecamy moskitiery drzwiowe wykonane ze specjalnego wzmocnionego profilu aluminiowego. Wyposażone w sprężynowe zawiasy i zamek magnetyczny gwarantujacy szczelne zamknięcie siatkowych drzwi.

Moskitiery rolowane w kasecie

Komfortowe w użyciu moskitiey rolowane sa z naciagiem sprężynowym lub sprężynowo - łańcuszkowym. m3Moga one być stosowane do wszystkich typów okien i drzwi. Moskitiery rolowane można montować zarówno w wersji poziomej jak i pionowej, na zewnatrz do ramy okiennej oraz w drzwiach balkonowych.